Clean Your Heart - 2.díl

3. dubna 2013 v 14:55 | Avey. |  Clean Your Heart.

Bylo hrozné teplo a já byla v šedém tričku s dlouhým rukávem. Moc ráda bych si ho sudala,ale bohužel dlouhý rukáv kryje to, co nechci, aby bylo vidět. Je celkem omezující, že musím nosit dlouhá trička abych to zakryla, ale dá se s tím žít. Možná trochu obtížněji, ale dá.
Fleur mířila na tělák, Skye jsem ještě nepotkala a Nea není ve škole. A já právě mířila na historii. Můj nejoblíbenější předmět. Až na jednu drobnost. Musím sedět s Aidianem a poslouchat jeho ubohé flirtování s roztleskávačkami.
Ano, nemohla jsem se dočkat.
Rychle jsem vplula na svoje místo, které bylo blíž u okna a vyndala učebnice a sešity.
"Wentworthová, jsi tu celkem brzo." Aiden vstoupil do třídy a zarazil se na prahu, když mě viděl sedět na svém místě.
"Nejsem tu jediná, Bentone." Odsekla jsem naznačíc mu, že daších šst studentů na nás zírá. Aiden se rychle vzpamatoval a posadil se vedle mě.
"Uhm..já jen, že vždycky tu jsem dřív." Řekl už trochu tišším hlasem, když si sednul vedle mě. Jako, kdyby mě chtěl vyprovokovat začal cvakat propiskou. "Slyšel jsem, že jdeš do baru. S tou tvojí kámoškou, se kterou jsem se vyspal, myslím. Tak se možná uvidíme."
"Ta kámoška se jmenuje Fleur a vážně jí lituju za to, že to udělala. Protože ty jsi kretén." Odplivla jsem mu do obličeje a radši se začala aspoň trochu učit svoje poznámky. Periferním viděním jsem viděla, jak se Aiden uškrtnul, ale už na mě nepromluvil. Roztleskávačky přišli. Měla jsem nutkání jim všem říct, jakej je to debil, ale nemyslím si, že by mě poslouchali.

"Díky bože jdeš s náma do baru. Nevydržela bych jít jenom s Fleur." Spolu se Skye jsem šla odnést věci do skříňky. "Určitě by mluvila jenom o Elliotovi a víš, že já bych to asi nezvládnula." Skye hodila učebnice do skřínky, protože má malování a já si vzala jen nějaký poznámkový sešitek na žurnalistiku.
"Věř mi, že já nemám nikoho o kom bych mohla a chtěla mluvit, takže nejspíš budeme jen pít na baru." Zaklapla jsem svojí skříňku. "Kde je vůbec Fleur?"
"Nevím," Pokrčila Skye rameny. "Asi někde pronásleduje Elliota."
"Ah, jo taky teď mají společnou hodinou..eh angličtinu? Nejsem si jistá." Narovnala jsem si vytáhnutou kapsu u džínů.
"Doufám, že angličtinu ne. Já mám teď angličtinu." Musela jsem zasmát nad jejím vystrašenm výrazem. Šťouchla jsem ji do ramene a ona se zamračila. "To není vtipný. Já nechci koukat, jak ho zamilovaněpozoruje."
"Neboj se. I kdyby se to dělo, já věřím, že to zvládneš." Povzbudila jsem ji.
"Hmm."

Když jsem už držela tác s jídlem a stála v jídělně, hledala jsem aspoň jednu z holek. Štěstí se na mě usmálo, protože jsem obě po chvíli našla.
"Tak jak to dneska uděláme?" Zeptala se Fleur jen, co jsem si vedle ní sedla.
"Můžeme k nám. Brat jde na rande a matka má noční." Prohodila Skye a usrkla coly, kterou měla položenou na modrém tácku.
"Jo to by bylo super. Tak v šest u tebe?"
"Jo."
"Hele Fleur vezmeš mě?" Zeptala jsem se své blond kamarádky a ta horlivě přikývla.
"To je jasný." Prohodila a potom se zamilovaně začala koukat do dálky. Rukou si podepřela hlavu a koukala na Elliota jako zamilované štěně. Nemůžu uvěřt, že mu ještě nedošlo, že ho má ráda. Ale vážně. Jakto, že mu to nedošlo? Asi není tak inteligentní, jak si Fleur myslí. Za Elliotem hned příběhl Aiden a všichni mohli vidět, jak Fleuřin výraz ztvrdl.
Pořád ho nesnáší.
Tak jako já a polovina školy. Je to vtipné.
Nejepší je, že hodně holek chce, aby je pozval na jarní ples. Oh come on!
Jediná událost kam je poze je Divoký a zvířecí sex v motelu nebo u mě v pokoji. A potom se budou moc zapsat do klubu nesnášíme Aidena.
Jenže nějaké se ani nepoučí a pořád hobudou milovat. A pořád se budou snažit o jeho přízeň.
"Musím jít. Mám ještě dramaťák." Rozloučila jsem se s holkama a vyrazila do zadní čáti školy, kde se nacházelo divadlo. Hraní byla jedna z mála věcí, která mě bavila.

"Slečno Wentworthová zase pozdě." Paní učitelka Lutterová si posunula na nosu hnědé obroučky brýlí a změřila si mě pohledem. Byla hodná, tedy když šlo o ocházku, tak ne, ale jinak to byla jedna z nejhodnějších učitelek na škole.
"Pardon zdržela jsem se na obědě." Posadila jsem se na jednu z volných stoliček a tašku si dala k nohám.
"No.. včera za mnou přišel jeden žák jestli by nemohl chodit do dramaťáku a já jsem samozřejmě řekla ano, ale nejspíš si to rozmyslím, protože mešká stejně jako slečna Wentworthová." Znovu mě spražila přísným pohledem.
"Omlouvám se, že jdu pozdě, ale kamarád potřeboval pomoc s autem." Do třídy vtrhnul blond kluk a já měla pocit, že má nutkání zničit i tuhle jedinou věc, kterou mám ráda.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tezza Tezza | Web | 3. dubna 2013 v 15:49 | Reagovat

Pání, máš velký talent! Kromě pár pravopisných chyb je to dokonalé! :)) Jen tak dál, určitě budu číst ;)

2 Rosie & Sonny Rosie & Sonny | E-mail | Web | 3. dubna 2013 v 18:30 | Reagovat

Ahoj, u nás na blogu je zápis do súťaže o naj fotku, tak ak by ste mali záujem:
http://demi-demi.blog.cz/1304/sutaz-o-najlepsiu-fotku
Prepáčte za reklamu...

3 AliceXx AliceXx | 30. dubna 2013 v 21:27 | Reagovat

kdy bude nový díl? :O

4 Džej Džej | 6. června 2013 v 17:44 | Reagovat

opravdu super :)
kdy bude další? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama