Clean Your Heart - 1.díl

1. dubna 2013 v 19:34 | Avey. |  Clean Your Heart.

Myslím, že každý má problémy v rodině. Já nejsem vyjímkou. Moji rodiče umřeli při pádu letadla před šesti lety. To mi bylo jedenáct. A teď žiju u tety. U tety, která by byla radši, kdybych tu nebyla. Asi kdybych byla v děcáku. Někdy se to neobejde bez toho horšho zacházení jako třeba silnější stisk a paži. To se mi potom vytvoří modřinka, kterých mám na těle několik. Teta žije sama, tedy sama se mnou a její manžel přijíždí jednou měsíčně. Pracuje totiž na druhém konci LA, kde má hodně práce a nestíhá. On neví, že se to děje. Nikdo to neví.
Připadá mi, že ve škole jsem celkem oblíbená. Mám tři nejlepší kamarádky; Fleur, Nea a Skye. Za tyhle bych dala ruku do ohně a myslím, že ony za mě taky. Hodně lidí o mě říká, že jsem chladná. Je to možný. Nejsem zrovna otevřený člověk. Pokud se ovšem neopiju. To jsem potom vážně divoká. Ale ne tolik, abych prozradila svoje tajemství.
Myslím, že je lepší, že jsou modřiny malé..lépe se to kreje a vysvětluje. Divím se, že mi lié ještě věří, že je to z toho že mám rychlé srrážení krve a stačí jen velký dloubanec do mého těla a zmodrá. Byla to hloupá výmluva, když mi bylo dvanáct a převlékala jsem se na tělák, ale lidé na mě začali být opatrní a věřili mi.
Nemám nejlepší pocit z toho, že to tajím svým nejlepším kamarádkám,ale říct jim to nemůžu.
A pak je tady ještě Aiden Belson. Kluk, kterého nenávidím. Jeho postelí prošla dívčí půlka školy a dokonce i jedna z mých nejlepších kamarádek: Fleur. Byla do něj šíleně zamilovaná od osmé třídy, ale po tomhle patří ke klubu "Nesnášíme Aidena".
Fleur je takový ten typ milovnice. U kluků je oblíbená díky jejím blond loknám a nohám do nebes. Ovšem ají ji rádi i kvůli povaze..je milá, hodná a zábavná. Ale je taky hodně naivní a už se hodněkrát spálila.
Nea všem připadá jako šprtka. Dobré známky,upnutý vzhed. Ale málo lidí ví, že ona je úžasná a je to jeden z mála, které mohu říct cokoliv..uhm kromě toho největšího tajemství,co skrývám.
No a potom tu máme Skye, která nenávidí kluky do morku kosti od doby, co ji opustil její bývalí přítel kvůli roztleskávačce Janice. Je trochu drsnější povahy a má vlasy obarvené na červeno, ale je úžasná a všechny nás dokáže rozesmát, tedy hodně často si s Neou vyměňují názory, ale věřím, že jednou půjde nějaká naše konverzace bez hádek.

"Avo! Přijela nějaká tvoje kamarádka, aby tě odvzela, tak pohni, protože já tě do školy nepovezu!" Rozlehl se jednopatroým domem její hlas a si rychle sbalila učebnice, ze kterých jsem se večer ještě učila.
"Můžu si vzít jablko?""Napsala sis ho na seznam? Myslím, že jsem ho neviděla, takže ne." Pokračovala ve drhnutí nádobí, protože do práce se nechystá jelikož ji nemá a nic jiného nespíš na výběr není. Jen jsem přikývla a rychle vystartovala z domu.Cestou jsem ještě zapnula Jsem fajn mód. Fleur se na mě usmívala z jejího naleštěného červeného auta a já jí jen odkývla na rychlí pozdrav než jsem vlezla do auta.
"Ahoj." Rychle jsem za sebou zavřela dveře.
"Tvoje teta je zase nabroušená?" Zeptala se Fleur a odbočila z mojí ulice. Teď jsme jeli podél písnečné pláže. Brzy ráno tam nebylo moc lidí, ale o víkednu chodí většinou kluci surfovat.
"Ona je vždycky." Překřížia jsem si ruce na prsouch a zašila se do sedačky. Všechny moje kamarádky vědí, že mě teta nemá ráda, ale žádná z nich neví, jak vážně to je.
Fleur se pro mě zastavuje každé ráno, prootže narozdíl ode mě má auto, řidičák a navíc bydlí kousek ode mě. Dneska ve škole na stoprocent nebude Nea, protože má chemickou soutěž a neexistuje nic, co by ji dokázalo zabránit v tom, aby se jí nezúčastnila.

Jen, co jsme dorazili před areál školy, mohli jsme vidět Aidena a holky, které kolem něj stáli v krožku s výstřihem pod prsa. Znechuceně jsem se na něj podívala.
"Nechápu, proč se ty holky tak vtíraj k Aidenovi. Jsou tu přece i hezčí kluci, ne?" Odsekla jsem při pohledu na něm a pevně chytila popruh svojí tašky.
"Máš pravu. Třeba Elliote." Fleur poslední dobou mluvila jen o Elliotovi,ale mám strach, aby ji nevyužil jako Aiden, protože to jsou nejlepší kamarádi.
"Uhmm." Nudilo mě poslouchání Elliote sem Elliote tam. Měla jsem na to jenom kousavé odpovědi, ale nechtěla jsem Fleur nějak naštvat.
"Půjdeš se mnou a se Skye dnes do baru? Víš slyšela jsem, že tam bude Elliote a já tam nechci jít jen se Skye, protože ta má v plánu střískat se na baru a Neu určitě nepustěj rodiče, protože se bude muset učit." Neměla jsem problém jít do baru. Teta je šťastná vždycky, kdy nejsem doma. Ale problém je v tom, že to není můj šálek kávy. Když jsem v baru hodně často se mi stane, že se opiju. Hodně. A pak to nějak špatně skončí. Ale Fleur byla jedna z mých nejlepších kamarádek.
"Dobře." Kývla jsem nakonec.

Tohle byla jedna z největších chyb, protože noc v baru mi totálně rozkopala a přetočila můj život.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Majuš Majuš | 1. dubna 2013 v 19:42 | Reagovat

Teraz neviem ci to pisete obe alebo jedna :D ale je to nepodstatne.. pretoze je to wau.. je to dokonalé.. a skvelý zaciatok :D :D vlastne teraz som si uvedomila.. ze vy ste jediny blog, ktorý ma prinutil citat poviedky, ktoré niesu FF :D takze velké gratulácie :D .D

2 Avey. || faithers.blog.cz Avey. || faithers.blog.cz | Web | 1. dubna 2013 v 19:44 | Reagovat

[1]: Píšu to jen já, ale až uděláme trailer tak budeme psát společnou o Harrym. [už je obrázek v menu, ale ještě tam není o čem je:)]

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama