Irresistible - 9.díl

26. března 2013 v 14:46 | Avey. |  Irresistible

Druhý den po fiaskové večeři jsem se skloněou hlavou šla do školy. V mojí hlavě se výřili různé myšlenky, třeba na to, jak se mám ke Collinovi chovat. Jak to vlastně mezi námi je? Chantelle bude vyzvídat, tak co ji mám říct? Mám ji říct, že mě políbil a nebo to mám držet v tajnosti? A co Tristan? Jak se včera zmínil o mém příteli, byla máma tak nadšená, že už plánuje večeři na kterou Collina pozve. Mezi mámou a panem Parkerem to včera vážně jiskřilo. Nejsem si jistá jestli jsem pro to, aby spolu něco měli, protože to by potom Tristan byl skoro jako můj bratr a to je ... divný. Rychlím krokem jsem se přesunula ke své skříňce a vzala si učebnice na biologii. Sakra. Předmět, který mám společně s Collinem. Předmět ve kterém jsme dělali projekt na rozmnožování. Nemusím se cítit trapně. Rozmnožování je něco jiného než sex. Že jo? Skoro jsem běžela, abych se dostala na hodinu včas, protože no..učitelka mě nemá ráda a ráda mi říká "ta pihovatá holka, co nemá učesaný vlasy" .
Rychle jsem se posadila na svoje místo a otevřela učebnici a sešit. Asi po dvou minutách sezení se do třídy přiřítil Collin a posadil se na svoje místo vedle mě.
"Ahoj." Usmíval se jako sluníčko a rozevřel svoje učebnice.
"Ahoj." Nervozně jsem i dala vlasy za ucho a usmála se s červenou tváří. Místo toho, abysme něco řekli jsme si koukali vzájemně do očí. Přišlo mi to romantické..tedy dokud se někdo nezačal smát na celé kolo. Velmi, velmi hlasitě. A kdo jiný by to mohl být než Tristan? Otočila jsem se jeho směrem. Koukal se na mě a smál se velmi předstíraným smíchem a všichni okolo na něj koukali jako na debila. Zamračila jsem se na něj a on na mě mrknul.
Mrknul.
Naštvaně jsem se otočila zpátky na svoje místo a uculila se na Collina. On ke mě natáhnul svou ruku a pod lavicí, kde to málo lidí může vidět, propletl naše prsty. Moje ruka proti té jeho vypadala skoro smrtelně bledě, ale líbilo se mi, jak do sebe naše prsty zapadají. Palcem jsem přejela po jeho kloubech a on překvapeně mrknul, ale potom se usmál tím jeho dolíčkovým úsměvem. Pomalu se ke mě začal naklánět jakoby mě chtěl políbit, ale do třídy se přiřítila učitelka a prudce zabouchla dveře až jsme od sebe odskočili.
"Takže třído..pozítří mi už musíte odevzdat vaše práce ... " Její proslov pokračoval dál a dál, ale já jen vypnula svoje myšlení a hypnotizovala naše propletené ruce.


Znuděně jsem proplouvala chodbou a ignorovala ty, co mi stáli v cestě, takže se jednoduše uhnuli sami. Jako omámená jsem otevřela svoji skříňku a narvala do ní všechny svoje učebnice.
"Hádej, co." Zašeptal mi klučičí hlas do ucha a ruce mi položil ze zadu na moje boky. Jeho mentolový dech byl výrazný a mě se podlamovali kolena.
"Co?! Zabouchla jsem skříňku a otoočila se ke Collinovi tváří tvář. Stále držel moje boky a vypadali jsme jako jeden štastný pár stoijící u skříněk. Stačilo by jen, abychom se se zuřivě líbali. My jsme zvolili tu romantičtější verzi.
"Vzali mě do fotbalovýho týmu." Usmála jsem se a pevně se ho chytla kolem krku, abych ho mohla obejmout.
"To je skvělý! Gratuluju!" Odříkávala jsem mu do cuha a on mě džel na zádech. Tričko se mi trochu vyhrnulo a cítila jsem chladný czduch, který ovíval můj bok.
"Já vím, je to super." Trochu se odtáhl, ale stále jsme na sobě byli přitisklí. " Příjdeš se podívat na můj první zápas?"
"No jasně!" Zářivě jsem se usmála. "Musím tě podporovat."
"Zasmál se. "Vem sebou i Chantelle..ať se na tribuně necítíš osaměle." Dal mi pramen vlasů za ucho a já stydlivě sklopila pohled k zemi. "Musím na trénink. Ividíme se potom." Jako bez rozmýšlení přiložil jeho teplé rty na mé a potom utekl chodbou do tělocvičny.
""Jak romantické." Ozvalo se za mnou a já se rychle otočila. Tristan se ležérně opíral o skřínky a skenoval mě pohledem. "Na můj zápas si nikdy nešla."
"Nikdy jsi mě nepozval. A já nejsem holka, která se vtírá." Zabručela jsem. Odstrčil se od sřínky a přitisknul svoje tělo na moje. Ruce mi položil vedle hlavy a opřel se nima o škřínky za mnou., Sklonil se tak, aby moje hlava byla v rovině s jeho. Jeho dech mi přejížděl přes krk a já cítila na celém těle husinu.
"Neříkala si včera svojí mámě, že Collin není tvůj kluk? Tenhle polibek totiž ukazoval něco jiného." Zašeptal mi do ucha a potom odešel chodbou stejným směrem jako Collin. Zdá se mi to nebo se Tristan vyžívá v tom, když mě rozhodí?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama