Irresistible - 8.díl

26. března 2013 v 14:45 | Avey. |  Irresistible

Chantelle se mě už několik dní snaží rozveselit. Někdy ji pomáhá i Collin, ale já se prostě cítím mizerně s celou Tristan záležitostí. S Tristanem se prostě těch několik dní ignorujeme.
"Vážně dnes nechceš svézt?" Zeptá se mě po několikaté Chantelle a já musím zase zvrtět hlavou.
"Ne, pojedu s Colliem. Pozval mě do kina." Usmála jsem se na ní a společně jsme došli na konec chodby, kde jsme se rozdělili, protože Chantelle zaparkovala auto na druhém straně parkoviště než Collin. Štve mě, že snad všichni už mají svoje auta, ale mě bude osmnáct trepv za pár dní. A pak ještě bude trvat než udělám autoškolu.
Collin mi zámával hend, co si všimnul, že jsem vyšla z budovy a já na něj jen vypláznula jazyk.
"Tak, jdeme na ten novej horor?" Ujistil se Collin, když mi otevřel dveře od auta.
"Jasně. Nemůžu se dočkat." Připoutala jsem se a Collin hned po mě, když nastoupil do auta. Tenhle hnědooký krasavec má v plánu mě vzít na nějakej novej strašidelnej film, na který četl samé dobré recenze. Jsem zvědavá no.
Jeli jsme asi deset minut než jsme dorazili před jedno z nejznámějších kin ve městě a Collin mi podržel dveře jako správný gentleman. Celkem mě překvapilo, když mě potom vzal za ruku a koupil dva velké popcorny, ale s jednou colou.
Když jsme přišli do sálu bylo tam zatím málo lidí. Asi deset? Plus, mínus.
"Máme tyhle místa." Popotáhl mě za ruku, že mi málem vypadl popcorn i cola, kterou jsem nesla. Byla to asi předposlední řada, pár míst od kraje.
"Skvěle vybraná místa." Pochválila jsem ho a proklouzla na svoje místo dál od uličky.Ještě než začali reklamy jsem stihla sníst půlku popcornu a Collin se mi kvůli tomu smál. "Nesměj se nebo to na tebe plivnu." Řekla jsem s plnou pusou křupavé slané pochoutky.Můj jemný a bestarostný výraz zmizel, když do sálu vstoupili dva další lidé. Charlie a Tristan. Nevím jak se to podařilo, ale Tristan a Charlie měli místa hned vedle nás. Ještě víc mě naštvalo, když si Tristan sedl na to místo blíž ke mě. Rychle jsem dožvýkala popcorn, který jsem měla v puse a dělala, že si upravuju triko. Naštěstí pro mě hned začali reklamy a já se mohla odreagovat.
"Rande?" Ozvalo se zničehonic vedle mě a já skoro poskočila, protože mě to šeptání vyděsilo.
"Možná." Zašeptala jsem aniž bych odtrhla pohled od plátna. Ztěžka vydechl a ruku položil na naši společnou opěrku. Na vém obličeji jsem cítila jeho pohle, ale dařilo se mi ho úspěšně ignorovat.
Když mě Collin asi v půlce filmu chytnul kolem ramen, zdálo se mi jakoby Tristan zavrčel, ale všechno jsem svedla na svou bujnou představivost. Moje vlasy byli rozprostřené na Collinově tričku zatímco jsem mu ležela na hrudi a on mi prsty na zádech maloval kroužky. Tiše jsem vypískla, když duch, který obýval dům hlavní hrdinky hodil do kamery kus nábytku. Zavřela jsem oči a mezi prsty jsem drtila Collinovo červené tričko. On se jen lehce a tiše zasmál a já ho naštvaně bouchla do hrudi, i když jsem se zasmála taky.
Celý film jsem spíše kňučela do jeho trička. Vážně jsem se divila, že není mokré od mých slin. Tristanovu přítomnost jsem zdařile ignoroval, i když jsem musela vdechovat jeho omamnout kolínskou. Periferním viděním jsem viděla Charliiny blond vlasy položené na jeho rameni a o chvíli později jsem byla svědkem jejich spojených rtů. Nenápadně a znechuceně jsem si odfrkla a dál přežívala podívanou na film, na který jsem si slíbila, že se už nikdy nepodívám.

Po filmu si se mnou Collin propletl prsty a společně jsme odešli ven před kino. Byla jsem na sebe pyšná, protože na Tristana jsem se už nepodívala.
"Tak jak se ti líbil film?" Zeptal se Collin, když jsme vyšli ven na chladný vzduch a já se na něj podívala se zdvihlým obočím.
"Není to zrovna můj šálek kávy.. jak sis určitě všimnul." Zašklebila jsem se. " MOc duchů, moc krve a moc lekavých scén." Zasmál se a pustil mou ruku. Hned potom ji přesunul na můj pas. Byla jsem trochu šokovaná, ale nemohla jsem říct, že by se mi to nelíbilo. Naopak..bylo to příjemné.
Když jsme dorazili k autu, tak mi jako gentleman otevřel dveře a já mohla lehce vklouznout do koženého sedadla.

"Dneska jsem si to vážně užil." Promluvil Collin, když zaparkoval před mým domem na prázdné příjezdové cestě.
"Jo , to já taky. Bylo to vážně fajn." Usmála jsem se a nervózně si hrála s lemem narůžovělého svetříku. A pak jakoby všechno šlo samo. Collin se ke mě naklonil a lehce se otřel o moje rty. Když viděl, že jsem se neodtáhla něžně mě políbil. Cítila jsem chuť mentolových žvýkaček. Jazykem mi přejel po dolním rtu a já své rty lehce pootevřela. Jeho jazyk se lehce dotkl mého a po chvíli se už vzájemně zaplétali do sebe. Zatímco on mi ruce vpletl do vlasů, já mu ruce položila na vypracovaná ramena. Nikdy jsem se s nikým nelíbala, takže to nemám s kým srovnávat, ale bylo to úžasné. Chvílema jsem měla pocit, že roztávám. Za okamžik mi vypletl jednu ruku z vlasů a položil mi ji na pas, čímž si mě přitáhl o kousek blíž k jeho tělu.
Popadající dech jsem se od něj odtáhla a zadívala se do jeho oříškových očí.
"Pání." Dostala jsem ze sebe s rukami pořád na jeho ramenách, Když jsem si uvědomila, že tam pořád jsou rychle jsem je stáhla jako kdybych si až teď uvědomila, že tam jsou.
"Wow..to bylo úžasný." Vydechl Collin a usmál se na mě. "Doufám, že si to někdy zopakujeme." Mrknul na mě a já ani nevím proč, ale cítila jsem jak se mi rozhořeli tváře.
"Jo-jo..to by by.bylo fajn." Vykoktala jsem ze svých rozpaků a chytla kliku auta. "Musím jít. Jelikož se svítí..je máma doma." Celá rudá jsem pokrčila rameny a nervózně se usmála. Potom jsem vystoupila a rychle vešla do domu.
"Ahoj mami." Křikla jsem na mámu, která byla v kuchyni a sundala si boty.
"Ach konečně jsi doma." Přešla z kuchyně do obýváku, kde jsem stála a já si všimla, že má na sobě zástěru.
"Ty vaříš?" Zeptala jsem se šokovaně a prohlédla si ji od hlavy k patě.
"Uhm..jo..on..totiž..on dneska příjde pan Parker na večeři.. a možná i Tristan." Nervózně promluvila a zdálo se mi, že její tváře lehce zrůžověli. Zůstala jsem překvapeně stát. Pan Parker, otec Tristana, příjde na večeři? Cože? Máma si do domu nikdy od tátovi muže nepřivedla muže. Pan Parker se rozvedl před třemi lety, protože zjistil, že Claudia Parkerová ho podváděla s jeho šéfem.
"Aha...tak dobře." Po kouskách a stále šokovaně jsem odpověděla. "Chceš s něčím pomoc?" Jakoby se úplně rozzářila.
"To by bylo skvělé. Můžeš mi pomoc s koláčem." Už dlouho jsem ji neviděla tak štastnou po smrti táty. Vlastně doma se skoro nikdy nezdržovala a už vůbec nevařila.
"Bylo by fajn, kdyby sis vzala nějaké šaty." Řekla zatímco přidávala vajíčka do těsta.
"Eh..já nemám šaty." Pokrčila jsem rameny a ona si mě s přihmouřeným okem prohlédla.
"Tak si nech tohle." Mávla nad tím rukou a zamíchala suroviny. Když koláč dala do trouby, po chvíli se po celé kuchyni rozvoněla vůne broskvového koláče.
Po dvaceti minutách jsem koláč optraně vyndala a odnesla ho na terasu, aby mohl vychladnout. Když jsem ho pokládala, v domě se ozval zvonek. Srdce mi začalo silně bouchat skoro až na hrudní koš.

Mamka se širokým úsměvem otevřela dveře, zatímco jsem stála za ní.
"Ahoj." Usmála se a převzala od pana Parkera lahev bílého vína.
"Dobrý den." Pípla jsem.
"Ahoj Juliette...dlouho jsme se neviděli." Usmál se na mě pan Parker mile.
"Dobrý den paní Lawnsová." Vystoupil Tristan ze stínu.
"Jsem ráda, že jsi přišel Tristane." Máma se pořád usmívala a položila víno na stolek. Nechala je, aby se vyzuli a zatím jsme se přesunuly do jídelny.
Když už všichni seděli na svých místech, máma přinesla pečené kuše a americké brambory na stůl. Konverzace vázla, tedy až do doby než Tristan řekl něco až se mi vytratila všechna barva z obličeje.
"Tak paní Lawnová..co říkáte na přítele Ettie?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama