Irresistible - 5.díl

26. března 2013 v 14:36 | Avey. |  Irresistible

"Já jsem Collin.." Natáhnul svou ruku k Tristanovi a ten ji pochybně chytil.
"Tristan." Odpověděl a ohlédl se na mě. Stála jsem tam a okusovala si nehet na malíčku. "Promiň, nevěděl jsem, že už má něco v plánu." Pustil Collinovu ruku a strčil ji zpátky do kapsy.
"Ale jestli chceš můžeš se k nám přidat." Navrhnul Collin a já zbledla a vykulila oči. Tristan chvíli váhal, ale potom přikývl a usmál se na mě.
"Vyřešeno." Objal mě kolem pasu. "Ani se nemusíš převlíkat, můžeš jít v tomhle, ne?" Oněmněle jsem přikývla a obula si tenisky. Potom jsme všichni spolčeně, v trapném tichu vyrazili do bufetu v centru. Přesně tohle jsem nechtěla. Trávit čas v extra trapném tichu, které je tady.
Když jsme se asi po deseti minutách dostali na místo, byla to jako úlveva od bolesti. Zavedla jsem je do jednoho bxu a spolu s Collinem jsem si sedla naproti Tristanovi.
"Dobrý den, co si dáte?" Přišla k nám čiperná servírka, která se lehce začervenala, když zahlédla Tristana. Protočila jsem oči.
"Ehm..já si dám kafe a muffin, prosím." Usmála jsem se a ona si to zapsala do notesu. Pohlédla nejdžív na Collina a potom se znovu a dlouho zadívala na Tristana.
"Já si dám brownies." řekl Collin. "Tedy pokud je máte, samozřejmě." Servírka, Katy, jak jsem si přečetla na její jmenovce přikývla.
"A vy?"
"Já si dám taky muffin a samozřejmě kafe." Usmál se a Katy mu vřelý úsměv opětovala. No a potom odešla. A nastalo trapné ticho.
"No..slyšel jsem, že spolu máte dělat projekt na bižuli." Prolomil ticho Tristan a má tvář nabrala červenou barvu. "O sexu."
"No..vlastně je o rozmnožování. Mohli byste přestat říkát, že je o sexu?!" Nervézně jsem si hrála s lemem své košile. Vlasy jsem nechala, aby mi padali do obličeje a tím zakrývali červený obličej.
"Dobře..hlavně se nerozčiluj." Uklidňoval mě Tristan a já vzhlédla. Na jeho tváři byl pobavený úsměv. Vyfoukla jsem přebytečný vzduch ze svých plic a opřela se o červenou opěrku boxu. Ještě chvíli jsem ho propalovala pohledem, ale potom přišla Katy s našimi objednávky. Nezapomínala se přitom culit na Tristana. Měla hroznou chuť protořit oči, ale ovládla jsem se. "Děkujeme." Řekli jsme sborově a zakousli se. Čokoládový muffin byl vynikající, ale to kafe byla brečka.
"No..slyšel jsem, že hraješ fotbal." Začal konverzaci Collin.
"Uh, jo hraju. Je to zábava.." Usmál se Tristan a dál se věnoval muffinu.
"Jo..já jsem v LA taky hrál, ale no..přestěhovali jsme se.
"hej..za pár dní se pořádá nábor. Měl bys to zkusit." Tristan mluvil s plnou pusou, takže trochu prskal drobky.
"Popřemýšlím o tom." Usmál se Collin.

Konverzace se konečně rozproudila, ale bohužel beze mě. Fotbal mě nijak extra nebere. Jen jsem lžičkou kroužila v hnusném kafi a jednou rukou si podpírala hlavu. Možná, že bylo lepší to ticho.
"Tristane, co tady děláš?" Ozvalo se od vchodových dveří a Tristan prudce vzhlédl.
"Uh..ahoj Charlie.." Usmál se. O několik sekund později mu už Charlie seděla na klíně a vzájemné si proplétali jazyky. Raději jsem se otočila na Collina, protože pohled na jejích výměnu slin mě bolel.
"Takže Juliette," Nadechl se Collin, aby mohl zahájit naši soukromou konverzaci a nejspíš i proto, aby se nemusel dívat na divokou líbačku. U pokladny za pultem jsem zahlédla zklamaný pohled Katy. "v pondělí studujeme u tebe, že?"
"Jojo. Mohl bys třeba přijít o půl páté? V pondělí chodím jesště doučovat." Stydlivě jsem se usmála.
"Um..dobře." Zasmál se. "Takže, jaké předměty doučuješ?"
"Angličtinu a historii."
"Páni..možná bys mě někdy mohla doučovat dějepis." Flirtovně se usmál a já ani nevím proč jsem si začala kousat ret.
"Tak to přiď ve čtvrtek do mojí učební skupiny." Řekla jsem tiše jakoby to bylo tajemství. On horlivě přikývl.
"Nevypadnem? Abychom jim nechali trochu soukromí." Kývnul hlavou k Tristanovi a platinové blondýnce. Tiše jsem přikývla a on vstal. Napřáhl ke mě ruku a já s jeho pomocí vstala. I když už jsem byla na nohách, stále mou ruku držel. A potom, když jsem se u vchodových dveří, všimla jsem si jak na nás Tristan kouká. Na chvíli jsm odvrtáila zrak a když jsem se znovu podívala,zase se muchlovali. Nejspíš to byla jen má halucinace.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama