Irresistible - 19.díl

27. března 2013 v 22:48 | Avey. |  Irresistible

Smutné písničky mi pořád hrály do uší od doby, co jsem naposledy muvila s Collinem. Moje srdce bylo roztrhané. Navíc pořá tu byl ten super šťastný páreček, který si dal svou vlastní přzdívku.
Tranchelle.
Trapný.
Myslím, že to byl nápd Chantelle, protože si pamatuju, jak chtěla dát přezdívku nám dvou. Samozřejmě jsem to tázně zamítla. Tristan je zřejmě měkkoš.
Všechno bylo ve stejných kolejích až na dnešní odpoledne.
Z Trastanova pokoje se ozýval křik. Pronikavý hlas Chantelle mi rval ušni bubínky.
Skoro nic jsem nepoznala až na jedno slovo.
Rozchod.

* * *

"Slyšela jsem, že jste se s Tristanem rozešli. Je mi to líto." Přišla jsem o přestávce za Chantelle, která si vyndávala učebnice ze skřínky.
"Uh..no jo." Nezdála se být zdrcená, tak jak jsem myslela, že bude. Zdála se v pohodě. Jakoby ji nic nebolelo. Jako by nestrávila dva měsíce ve splečnosti toho nejúžasnjěšího kluka.
Byl nejúžasnjěší?
Ano.
Ano, byl, je a bude.
Chantelle už nic neřekla. Zdála se zamlklá, ale já jsem toho taky moc nenamluvila. Je neuvěřitelné kolik se toho stalo. Ještě před chvíli jsme byli obě zadané..teď? Obě jsme volné. Já se zlomeným srdcem a Chantelle...jako změněná Chantelle. Změnila jsem se i já? Nevím. Možná. Myslím, že rozchod změní aspoň trochu každého. Ale mě nejspíš hlavně změnilo chování Collina. Podváěl mě. Lhal mi. A jen kvůli tomu, že jsem se s ním nechtala vyspat. To jasně značí, že on si mě nezaslouží.
S učebnicemi přitisklými na hrudníku jsem se rvala chodbou. Dnes tu bylo ještě víc lidí než obvykle, protože budoucí prváci se přišli podívat na prohlídku školy. Možná bylo divné zamrznout vpohybu uprostřed školy. Ale tohle bolelo. Hodně hodně moc.
Charlie opírající se o skříňku. Collin nad ní. Vyměňující si jemné polibky.
Jasně. Jí určitě nevadí, že je středem pozornosti.
Collin zničehonic zvednul hlavu a podíval se na mě. Ale ne. Cítil, že jsem se na něho koukala?Protože jestli jo je to vážně trapný.
Hodně extra moc trapný.
Rychle jsem se otočila s plánem utéct na táchod, ale jeho dlaň mě chytnula za předloktí.
"Mrzímě to." Zašeptal.
"Co tě mrzí?" Omráčeně jsem se zeptala. Lapala jsem po dechu. Byl celkem blízko a navíc jsem cítila jahodovou žvýkačku, kterou má vždy u sebe Charlie.
"Že jsi to zjistila takhle.""Vlastně jsem to zjistila už dýl. Jeden z důvoců proč jsem tě opustila. Jen jsem nemyslela, že s tím výjdete ven tak rychle." Prskla jsem mu do tváře. Svali v jeho obličeji stuhly.
"Ou." byli pouhá slova, která řekl. "No..a jsi v pohodě?" Zatnula jsem všechny svaly v těle, abych se nerozplakala.
"Jo. Je to za mnou. Vlastně.. my jsme spolu někdy chodli? Protože si nevzpomínám." Snžila jsem se být drsná. Ale moje nitro se pomalu rozedráalo. Bolelo to. Hodně moc, ale musím být silná, protože on je. Tvářil se sice trošku nechápavě, ale to je jedno. "Už musím jít měj se." A potom jsem udělala vážně velkou kravinu. Naklonila jsem se k němu a objala ho.
OBJALA HO.
Když jsem si uvědomila, že vdechuju jehosvěží vůni, rychle jsem se odtáhla a rychlím krokem odběhla na záchody.
Největší trapas měsíce?
Och, ano. TOHLE.
Nemyslím si, že by to něco mohlo přebýt.
Vážně ne.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ... ... | 28. března 2013 v 9:39 | Reagovat

AW! Perfektne... tešim sa dalej... :)

2 Sunny Sunny | Web | 28. března 2013 v 12:27 | Reagovat

super. len tak dalej :)

3 Betty Betty | 28. března 2013 v 22:36 | Reagovat

Zase skvělý :) třeba už konečně bude s Tristanem ona :3 těším se na další díl :)

4 Mrs.Horan Mrs.Horan | 29. března 2013 v 20:41 | Reagovat

Hééj, dost dobrý! :3 Přečetla jsem si všechny díly Irresistible a jako..Nemám slov! Je to dokonalý :OO Je to procítěný, vtipný, skvěle napsaný i každý detail. Máš talent (y).
Mám další závislost :D
Dalšíííí, babe :33

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama