Irresistible - 16.díl

26. března 2013 v 14:53 | Avey. |  Irresistible

Dny plynuli a Tristan a jeho otec se u nás skvěle zabydleli. Tristan měl pokoj hned vedle, což bylo celkem nepříjemné. Třeba jednou, když u mě byl Collin, zničehonic si dal na plný pecky nějakou střílečku na počítači.
Zkazilo to všechnu romantiku, na které jsem pracovala.
Nebo, když příjde Chantelle a ozývají se takové ty .. smyslné zvuky.
Chce se mi brečet.
Hodně.
Ale místo toho jen tiše hýkám do svého bílého polštáře.
Může být někdo tak moc krutý jako on? Navíc se mi ještě nepoařilo vypátrat to o tom Collinovi a Charlie. Podvádí mě: Nebo třeba jen pro mě společně chystají narozeninovou párty.
Haha, asi ne.
Mám strach. On je teď jediný, s kým můžu mluvit. Nevím jestli bych to se Chantelle ustála a s Tristanem...no Tristan je pořád Tristan, a i když jsme v posledních časech prožili pár hezkých a dojemných chvilek, je to stejně debil.
Jemný dotyk studených prstů mě vtáhl zpátky do reality. Seděla jsem na posteli v Collinově objetí a hlavu jsem měla položenou na jeho rameny. On mi do ucha broukal nějaké písničky a mě se zavírali oči. Pochvíli se jeho rty dotkli mojí kůže na krku. Cukla jsem sebou a zmateně se na něj podívala.
"Co to děláš?" Můj hlas zněl tvrdě. Nebyli znaky žádného strachu. To bylo dobře.
"Já..jsme spolu celkem dlouho a já si myslel, že bychom mohli, třeba.." Schrnul mi ramínko trika a rt přitiskl na odhlaneé rameno. Odtáhla jsem se od něj a ramínko si vyhrnula nahoru.
"Ne."
"Proč? Jsme spolu celkem dlouho." Znova se ke mě nahnul, aby mě políbil, ale já jsem se uhnula. "Fajn." Naštvaně se zvednul, obléknul si svojí bundu a potom naštvaně bouchnul dveřma. Já si zatím jen objala rukama kolena a pomalu spustila svoje slzy, aby zmáčeli erné legíny.

"Co se děje? To prásknutí dveřma bylo slyšet i přes to střílení." Do pokoje mi vtrhnul Tristan a já se rychle snažila setřít zbytek slz.
"Nic." Můj hlas se třásl. Musel to poznat.
"Co. Se. Děje.?" Zuřil.
"N-i-c!" Vyhláskovala jsem a on si vedle mě sednul na postel. Zvednul mi obličej za bradu a podíval se mi do očí. Třásla jsem se. On si toho všimnul a vtáhl mě do objetí.
"Co se stalo?" Jemně zašeptal a pohladil mě po vlasech.
"Prostě chtěl "to"." Přiznala jsem nakonec. Jeho stisk byl ještě pevnější.
"Zabiju ho." Řekl po chvíli. Zněl tak odhodlaně. Je to ode mě hnusný, ale líbilo se mi, že má potřebu mě chránit. Že mu nejsem ukradená.
"Ne. Vypořádám se s tím sama." Stále jsem mi mluvila do trika. Pomalu se ode mě odtáhl a podíval se mi do očí. Byli tak krásné. Modré. Krásně modré.
Pohled mi sjel na jeho rty.
Jeho pohled sjel na mé rty.
Pomalu se začal přibližovat.
Prsty zamotal do mých vlasů.
Já mu ruce položila na zadní část krku.
A pak...
Přiložil svoje sladké rty na mé a já se cítila jako v ráji.
Jako děcko v lunaparku.
Jeho rty se pohybovali roti těm mým.
Byli mnohem sladší než Collinovi.
V polibku toho bylo mnohem víc.
Je to špatné?Jo a pořádně.
Ale ted na to nemusím myslet.
Je to jen v tuhle chvíli..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama