Irresistible - 1.díl

26. března 2013 v 14:28 | Avey. |  Irresistible

On byl v mých očích prostě dokonalý. Rozcuchané černé vlasy, zelené oči a červené rty byli neuvěřitelné. A nebyla jsem jediná koho uchvacovali. Líbil se polovině holek ze školy. Ale on už od čtrnácti chodil s Charlie. S někým s kým jsem se nemohla srovnávat. Po ní se zase ohlíželi všicni kluci. Bylo nejspíš souzeno, aby se dali dohromady. Charlie byla celé roky stejná. Ani vzhledově ani povahově se nezměnila. Pořád nosila rovné platinově blond vlasy splývající na rovných zádech. Hlavní barva jejího šatníku byla růžová a bílá. V mém takovou barvu neměla ani ponožka.
Charlie byla mrcha. Holky jako já psychicky týrala jen, co odbočili na záchodky. Párkrát nás ona i ty její poskoci uhodili. Ano, dělala to i mě. Nejlepší kamarádce jejího přítele. Bylo jí to jedno. Byla bezcitná.

Já byla typ holky, který by si Tristan, kdyby se naznali už odmalička jako mě, nevšimnul. Byla jsem šedá myška. Hnědé vlasy byli většinou neposlušně zvlněné a zacuchané. Na nose jsem měla pihy, které většinu času nenávidím. Modrozelené oči, jsou velké a někdy vypadají strašidelně. Oblečená chodím v roztrhaných džínách, tričku a někdy přes to přehodím košily nebo svetr. Jsem nevýrazná a vyhovuje mi to.

Jelikož Tristan trávil většinu času s Charlie, já se cítila sama a odstrčená. No a nějak jsem se skamarádila se Chantelle. Její vlasy mají barvu nějakou mezi zrzavou, hnědou a blonďatou, ale ona říká, že protože je tak unikátní, tak potřebovala i unikátní barvu vlasů. Má hnědé oči a úzké rty. Je hezká a velmi upovídaná, takže naše konverzace nevázne. Jo a jako většina holek je zamilovaná do Travise Parkera. Ten jí, ale moc pozornosti nevěnuje.

"Zaslechla jsem něco o novým klukovi. Prej se jmenuje Collin a přistěhoval se z Ameriky. Chápeš to? Kdo by se dobrovolně stěhoval z Ameriky sem? Do největšího kouta Anglie?" Říkala Chantelle, když mě doprovázela na hodinu bilogie. Ona má matiku ve třídě naproti.
"Uh..třeba s ním budeš mít matiku."
"Bylo by to super. Aspoň bych o něm něco zjistila." Otočila se, že odejde, ale potom se ještě otočila. "Nezapomeň se pořádně podívat, jestli s tebou nemá bilogie. Jéje..už mám učitele ve třídě!" S červenými tvářemi vstoupila do třídy a já se uchechtla. Chantelle do rozpaků dostávají jen muži a kluci. A její matikář je stoprocentě sexy učitel! Radši jsem zašla do třídy dřív než se objevila Paní Robertsová. Neměla mě ráda. Zasedla si na mě a vyloženě si libovala ptát se mě na otázky před celou třídou a ztrapnit mě.
Sedla si na své obvyklé místo v řadě u okna a čekala. Byla jsem tam mezi prvními, ale nečekala jsem že si ke mě někdo přisedne. Vždycky se mnou sedával Tristan, ale .. tenhle rok je ve dvojici se Chantelle a můj partner se odstěhoval, takže s kým sakra budu dělat ten project, co nám ta tyranka zadá? Myslím, že by ji nedělalo problém, nechat mě ho dělat sama.

Když do třídy vstoupila starší žena při těle s pevným drdolem nahoru, všichni se postavili. Každého si měřila zamračeným pohldem, ale měla jsem pocit, že na mě tím pohledem zůstává trochu dýl než na ostatních. Do třídy, ale nevstoupila sama. Za ní šel nějaký kluk. Hnědovlasý, hnědé oči. Jeho triko bylo tak těsné, že jsem mohla vidět vypracované břicho. Věděla jsem, že nejsem jediná, která si ho prolíží. Bože, kdo by si ho neprohlížel?
"Třído.. tohle je Collin Rodgers. Přistěhoval se sem z LA." Představila ho. "Chcete o sobě něco říct?" Pod nátlakem přísného a autorativního hlasu zavrtěl hlavou. "Dobře. Takže váš partner na laborku bude..," Přeměřovala svůj sešit, kde měla zapsané dvoje. "Juliette Lawnová." Oddechla jsem si. Nebudu muset dělat laborky sama. "Ech..to je tamhleta pihatá. Ta s těma neučesanýma vlasama." Ukázala mým směrem, když ten chudák nevěděl kam jít.
"Ahoj. Jsem Collin." Zašeptal, když si sednul vedle mě.
"Ech..já jsem Juliette." Moje tvář nabrala červeného odstínu, takže skoro nebyli vidět moje pihy.
"Jen, aby jsme si to srovnali.. to je vlasy mi nepřipadají neučesané." Mrknul na mě a moje tvář se ještě víc rozhořela.
"Jo..jsou trochu neposedné." Pokrčila jsem rameny a radši se otočila k tabuli.

"Takže..z tohohle klobouky si vytáhnete papírek. Na to papírku bude téma vašeho projectu." Stoupnula si k první lavici a pomalu je obcházela. My seděli tak nějak v prostředku řady.
"Slečno Lawnová..kývla směrem ke klobouky a já tam pomalu strčila ruku jako kdyby bylo možné, že tam budou hadi.
"Ouch.. uhm..rozmnožování." Přečetla jsem a moje tvář se znovu rozhořela. Nebylo by to trapné, kdybych ten project dělala s Peggie. S holkou, která se odstěhovala, ale já ho dělám s velmi přitažlivým klukem. Omluvně jsem se na něj usmála, ale on se širokým úšklebkem nad tím mávnul rukou.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama