Březen 2013Don't.

28. března 2013 v 23:36 | Nana |  Diary
Ahoj:)
Tohle bude takový informativní a fangirlingový článek, tekže začneme.
Vím, že jsem ani nenebrala moc čtenářu k Romeovi, takže ani moc lidí nebude zajímat, že jsem s ním skončila. Ano, zase. Chtěla bych se plně věnovat knížce,kterou píšu a snad to s ní i nějak dopadne a taky společnému příběhu Faithers - Nothing like us s Avey. Možná pak ještě někdy něco napíšu,až mě přepadne nějaká inspirace,každopádně sem hodím svoji LarryBromance,protože moje Larryshipperství je větší než strach z toho, že tenhe bylo by kvůli tomu mohl ztratit čtenáře,protože některé Directionerky tomu moc neholdují.:)
To byla jedna informace, teď přejdem k fangirlingování.
Jak předpokládám z mých minulých celkem navštěvovaných blogů, to asi nikdo není a neví o tom co se mi přihodilo a přihodí,takže tady to je:)
Další věc,kterou o tomhle blogu vím, že tady není moc belieberek,ale tohle je prostě aonrfiuanivnadvkuaioujndfhiuerhzfbeioujnaceáuuíifr!
DVA DNY. JEN DVA DNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jsem si jistá, že se to nějak posere. Co já vim, vlak srazí srnu nebo narazí do auta. Nebo umřu na náhlou srdeční příhodu než do toho vlaku vlezu..nebo mám falešný lístky.. nevim,ale je to pěkně děsivý. Takže Avey, taky se modli aby se nic nestalo, protože jinak ti při fall nezavolám:D
sorjifieufnsvijopr!
Další věc je, že já a Avey máme konečně rednose!!! Na flashmobu Directioners se na nás nedostalo,tak jsme to vzali do vlastních rukou. Teda má je u sebe Avey..zakázala jsem jí se s ním fotit dokud mi nepředá ten můj a nevyfotíme se spolu a nenatočíme konečně OWOA video:D
That's All
xx Nana (:


Perrie Edwards.

27. března 2013 v 14:55 | Avey. |  Diary

Perrie Edwards.
Ona je krásná, chytrá, zábavná a má neuvěřitelný talent.
Vždycky, když slyším, jak protahuje ty výšky, tak mám husí kůži. Miluju její smysl pro humor. Kdybych si mohla z těch čtyř talenotvaných holek vybrat, kterou bych chtěla potkat, bylo by to těžké, ale řekla bych Perrie. Miluju je všechny, ale Perrie mám prostě nejradši.
Nechápu lidi, co oní říkají, že je ošklivá nebo tlustá? Seriously? Ona má perfektní postavu. A ti, co říkají, že je hezkájen díky make upu..tak good joke. Nejspíš neviděli video, kde je Perrie nejdříve líčena a nenamolavá je tam vidět.
Navíc úplně miluju její styl. A ty její vlasy! Miluju ji blond, brunet, s červenými, zase s blond, s fialovými a s růžovými.
A prostě, když se koukám na funny moments, tak jak se tam ta Perrie vždycky xtichtí a už mám lepší den. :D
I z 1D girlfriends ji mám nejradši. Prostě mi příjde taková nejotevřenější (už jen, protože mám skupinu a můžeme ji více sledovat než Dan nebo El.)
Takže Perrie Louise Edwards beru jako svou role model.


Aye!

26. března 2013 v 16:36 | Nana |  Diary
Aye!
Tumblr_mjtdqe0ric1r6x1ilo1_500_large
I can't of this gif.:D
Takže jenom jsem chtěla napsat, že doufám, že nám to tady vydrží a že nám to tu udete číst:D
A když jsem četla Aveyninu recenzi na Spring Breakers, tak sem taky musim něco napsat:D
Celkem bomba! Když na to pujdete,tak zjistíte, proč je to od patnácti. Dala bych to od 40ceti:D
Tumblr_mjb1nxmbu91s41eflo1_500_large
Selena tam byla super,ale měla tam být trochu déle -.-
Asi to nebude můj oblíbený film,ale celkem se mi líbil. Je to prostě něco trochu jiného no. No a ten herec ze spidermana,tam byl perfektní:3:D. Celá to bylo prostě dobře udělaný, až teda na ten děj,který trochu zaostával;).
So.. Spring Breakers 4evaaaaaaa...bitches!
Tumblr_mjkb827rvf1s0tz46o1_500_large

So..can we start now?

26. března 2013 v 15:20 | Avey. |  Diary
Takže zatím jsem přidala naše příběhy, které, ale ještě nejsou dokončené, taže se někdy objeví. No, ale konečně to tu budeme moc začít blogovat a prostě všchno kolem toho :D. Možná bych mělaudělat jiný lay, protože u tohohle se mi jeden kraj zesvětlil, takže to moc nesedí, ale to o prázdninách :D.

Včera jsme byli s Nanou v kině na filmu Spring Breakers.
Abych byla upřímná, film se mi nelíbil. Herečka kvůli, které jsem ta hlavně šla (Selena samozřejmě) odjela v půlce filmu domů a už se nevrátila. Děj filmu mě něja extra nezaujal, a kdybych měla účet na csfd.cz ejspíš bych to hodnotila jako "odpad" nebo jednou a půl hvězdičkou - za výběr herců a hudbu. Navíc jsem pochopila proč byl film přístupný od patnácti.
Kdyby se mě někdo zeptal jestli bych na to s ním šla, nejspíš bych řekla ne, protože když mě to nebavilo napoprví, nebudu znovu sedět hodinu a půl v kině a koukat pro mě na nezáživný film.

Spring break forever bitches.